Şu insanları anlamak o kadar zor ki anlatamam.Bugün gazetede okuduğum bir haber gülmekten yarılmama neden oldu.17 yaşlarında bir kişican Alanya’da iskele bölgesinde bulunan Yeni Camii’den ayakkabı çalarken yakalanmış.Babacanlar ikindi namazını kılmak için camiye giderler.Bu sırada macera sever kişilik camiye girer.Çaktırmadan en cici ayakkabıları araklar.Tam camiden çıktığında çevre esnafı tarafından tekme tokat dövülür ve polise haber verilir.Polisi karşısında gören bu kişican korkudan altına kaçırır.Gazeteciler de öyle bir çekmişler ki fotoğrafı gel de gülme :D.Şimdi ne oldu kişicanın karizma ayaklar altında, bir de bunların üstüne nezaret…Aklıma takılan birşey daha var o taraflar da uyanık esnaflar da varmış :D.Genelde hepsi uyur da ondan söyledim.Yine gazateden geçenlerde okuduğum bir haberi daha aktarayım.3 tane Alman dişican turist Alanyalı erkeklerin kendilerine ilgi göstermediklerinden, eğer böyle devam ederse Alanya’ya bir daha gelmeyeceklerini söylemişler.Şimdi dakika bir gol bir.Siz erkekler için mi geldiniz Alanya’ya.Gol 2 bu şekilde gazetede çıktıktan sonra halinizi düşünemiyorum bile.Acaba bu turistler şu anda yaşıyor mu :D.Ve son gol bu açıklamayı yanlış bir yerde yaptıklarının kendileri de farkına varmıştır ancak iş işten geçti.Bu dişicanlara geçmiş olsun diyorum.Basın bültenimiz burada sona ermiştir :D.Enteresan haberler ile yeniden burada olacağım.2008 muhtar adayınız h-yaman :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

muhahaha geçen bi site gördüm alanya ile ilgili wp ile yapılmış alanyamagazin.com’mu neydi 😀 plajın en güzel kızını seçmişler 😀 o turistler kendileri kaşınmış ama yaw bir türk erkeğine bize ilgi göster miyorsunuz? denir mi? adam gel gösterelim derler tövbe tövbe 😀 cuma cuma söyletiyolar adamı ya

Bir cevap yazın

*