Hiç şüphe barındırmaz ki Google birçok kişinin açılış sayfası, internet bağı, sörf merkezi ve aynı zamanda interneti eşelemek için kullandığı arama motorudur.Birşey lazım olduğu zaman hemen Google’a başvururuz ve aradıklarımızı orada bulmaya çalışırız.Ancak bazen forumlara da bakmak gerekiyor bazı bilgileri.Bu konuda da Google’ın çok iyi bir performans gösteremediğini biliyoruz.Çünkü Google forumun içindekileri değil başlığındakileri arıyor ve bu sebeple genelde forumlara bakmadan geçiyoruz.Ancak her ne kadar olayı abartsak da forumlardan bazıları hala bizim için güzel bilgi kaynağı oluşturuyor.

Herşey tamam ama forumlarda nasıl arama yaptıracağım diyorsanız Omgili tam size göre.Aramak istediğiniz bilgiyi yazıyor ve sonuçlara bakıyorsunuz.Arayüz olarak Google arayüzünü oldukça fazla anımsatıyor.Ayrıca üye olup arama terchilerini kendi isteğinize göre şekillendirebiliyorsunuz.Daha fazla bilgi için ve bu güzel hizmeti kullanmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Servise Işınla Beni

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

En çok benim işime yarayacak gibi görünüyor.Böyle ilginç servisleri bizlere tanıtan h-yaman’ın Allah klavyesine zeval vermesin…

Bir cevap yazın

*