Uzun zamandır firari bir grafik çiziyorum. Bunun sebebinde ise kesinlikle bütünleme sınavlarım vardı. Haftasonu onu hallettim ama sınav için ertelediğim birçok işten dolayı vakit ayırıp da birkaç satır birşeyler yazamadım buraya. Az önce gördüm ki çok ayıp etmişim. Küsmüş blog bana. Ama kendimizi affettirmeyi biliriz.

Efem son günlerin bomba konusu Aydın Doğan-Erdoğan polemiği, tartışması, atışması, tehditlerini medya kanalı ile takip etmek istiyorum. Ancak tarafsız bir kanal izlemeyemiyorum. Bir taraf Aydın Doğan’ı diğer taraf Erdoğan’ı tutuyor. Böylece kim haklı kim haksız bir türlü kavrayamıyorum.

Ramazan günleri oldukça güzel geçiyor. Gün boyunca biriktirdiğim enerji akşam saatlerinde kayboluyor. Hele ki dün iftar saati programı beni benden aldı. TRT-1’de yayınlanan program Van’daydı. Van bizden yaklaşık bir saat önce iftarını yapıor. Yapıyor yapmasına da yemekler öyle böyle değil. işte o vakitten itibaren tüm enerjim bitiyor. iftar vakti bize geldiğindeyse 15 günlük yemek yiyorum, damacanada su içiyorum. Sonra da göbeğimin üstünde dümbelek çalıyorum 😀

Son olarak yakın zamanda fotoğraf makinemi değiştiriyorum. Büyük ihtimalle pazar günü gidip fotoğraf çekeceğim. Alacağım makine SLR değil. SLR neden değil; çünkü SLR makineyi taşıması ayrı bir dert fotoğraf çekmesi ayrı bir dert. Tamam güzel hoş ama cep için biraz fazla iri. Yeni alacağım makine büyük ihtimalle Praktica’nın 8403 modeli olacak. Praktica Türkiye pazarına BSH grubu ile anlaşarak girmiş, Alman kökenli bir firma.

Neyse bu kadar muhabbet şimdilik yeterli. Gelişmeleri buradan yine haber vereceğim zaten. Tekrar görüşmek üzere.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Tarafsız kanal diye bir şey yoktur zaten! Ancak Doğan tarafının Deniz Feneri haberlerini şantaj aracı olarak kullandıkları açık. Erdoğan tarafında ise kararı mahkeme verecek. Ortada delil yok sadece iddia var.

Fotoğraf makinası konusuna gelince bir ara arkadaş için araştırıyordum. Panasonic Lumix Serisine bir bak derim. Fs3 ya da Fs5 işinizi görür gibi…
http://www.letsgodigital.org/tr/18272/panasonic-lumix-fs3/

@Pardus007
Şantajcının önde gideni Tayyip Erdoğan’dır.

Bir cevap yazın

*