Facebook hesabımızı önceden hesap dondurma işlemleri arasındaki seçenekler yardımıyla silebiliyorduk. Ancak yeni düzenlemeler ile o seçenekler arasından çıktı. Şimdi Facebook hesabımızı kapatmak için yapılması gereken işlemler sırasıyla:

  1. Hesap silme sayfasına gidiyoruz
  2. Gönder butonuna basıyoruz
  3. Güvenlik için şifremizi giriyoruz

14 gün içinde hesabımız ortadan kalkıyor.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

25 comments

Peki kişisel bilgilerimizde siliniyormu yoksa bir yerde kayıt altınamı alınıyor acaba. Bence kişisel bilgilerimiz başkalarının elinde. Elimizden geldiğince sosyal medya’ya kişisel bilgilerimizi, siyasi düşüncelerimizi vb. şeyleri girmekten kaçının. Ben hiç güvenmiyorum Facebook’a bu konuda.

bence siln gtsn beyler korkucak bişey yok bunda facebooksuzda yaşanır yaa

Facebook hesabım hep Google aramalarınında web sitemden öne çıkıyordu sildiğim iyi oldu.

uygulamanız için çok teşekkürler.çünkü facebookta silme işlemini gerçekleştiremiyordum.sayenizde kappattım.iyi akşamlar

ben facebookumu zaman tüneline girip zaman tüneli kapanmadığından dolayı hesabımı siliyorum sildikten sonra yine facebook açacağımm 🙂 :p

Çok yararlı oldu, sonsuz teşekkürler!

GERÇEKTEN ÇOK BAĞIMLI BİRŞEY BAŞLAYAN İ DAHA BIRAKAMIYOR.. KAÇ DEFADIR SİLİYOM AMA GENE DAYANAMIYORUP ACIYOM

çook teşekkürler hem özlüm kurtuldu faceden hem ben ilişkimiz açısından da yararlı oldu.teşekkür ederim yeniden.allah razı olsun 🙂

ben bu işlemleri yaptım ama başka bi faceden arama yaptığım zaman çıkıyorum 14 gün içinde bu durum değişir mi yani hiç bi şekilde ulaşılmaz aramalarda flan dmi?

atık kullanmak istemiyorum ve başkasının adresimi kullanmasını da istemiyorum

ben facede kulanici adimi silemiyorum yardim ede bilirmisiniz?

BEN SİLDİM FAKAT BUNU BIDAHA KİMSE AÇAMAZ DİYMİ YANI TAMAMEN KAPANIYOR ? KİMSE ULAŞAMIYCAK. BİRİSİ DAYANAMAYIP AÇIYORUM DEMİŞ AMA 14 GUN SONRA ÇOOK UGRAŞSAM ACABILIRMIYIM ?

Merhaba bi sorum olacak. Facebook hesabımı sılmıstım ve 9 ocakta silinecek yazdı. Sonra kontrol için girdiğimde hesaba tam giriş yapmadım ama uyarı ekrani geldi 10 ocakta silinecek diye. Bu nasıl oluyor?

14 içinde kesin siliniyor mu bilgiler sistemde kalmıyor değil mi

Bir cevap yazın

*