Dün arkadaşlardan birisi göndermiş bunu maile.Benim de hoşuma giiti ve koyayım siteye dedim.Adamın birisi işten eve gelmiş ve karısına “hayatım bugün iş yerinden en çok sevdiğim arkadaşımı yemeğe çağırdım” der.Karısı sinirlenir:”ne sen delirdin mi!!! Ortalığı görmüyor musun her yer darmadağın Nerminler bendeydi bugün.Yemek de yapamadım üstelik alışverile de çıkmamıştım.Geçen akşamdan kalan bulaşıkları bile yıkamadım henüz.Hem bugün muayyen günüm sinirli ve yorgunum.En sevdiğim dizi olan Şebekler de Ağlar var bugün TV’de.Ayrıca bugün Nalan ile telefon konuşma günüm biliyorsun.” der.Adamcağız biliyorum karıcığım biliyorum der ama nafile.Karsı yine “biliyorsun da neden arkadaşını çağırdın” der.Adam da “o salak da evlenmek istiyorum diye tutturdu da bu aralar hayatım” 😀

Yani kıssadan hisse karı dırdırı çekmek istiyorsanız evlenin 😀

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Burda yazdığı gibi oalcak değil ya bütün kadınlar.Hem evlenmeyip de ne yapacaklar ki?

Hocam güzelmiş valla bayıldım.İşte karı dırdırı 🙂 yaşlandırıyor insanı

olm valla karıların dırdırı erkeklerin ömründen ömür götürür valla

ha bu arada ortaam SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİNİN BAHAR ŞENLİKLERİNE DAVETLİSİN 26,04,2006 DA BAŞLIYOR.ONA Göre

ŞİMDİ BENİM İÇİN FEMİNST DİYE DÜŞÜNECEKSİNİZ AMA DEĞİL.ÖNCE ŞU ERKEKLER KENDİLERİNE DÖNÜP BAKSALAR NE İİ YAPARLAR.HEP AYNI SENARYO KARI DIRDIRI.

Ne yani yanlış mı?Hiçbir kadından erkek dırdırı diye birşey duymadım ben şimdiye kadar 😀

YAPACAK KAPASİTELERİ YOK DESEM NE DERSİN YAMAN? KONUŞMAK Bİ SANATTIR VE KÜLTÜR GEREKTİRİR.HA BU ARADA AKLIMA GELMİŞKEN ERKEKLER İÇİNDE GENELDE .Y. TABİRİNİ KULLANIRLAR. İSTERSEN BU KONUYADA Bİ EL AT NERDESİN HİÇ FENA OLMAZ.

Bir cevap yazın

*