Kurtlar Vadisi’nde Prison Break Özentisi

Dün akşam gördük ki Kurtlar Vadisi de artık özentiye başladı. Prison Break dizisini izleyenler bilir, birinci sezonda Schofield ve saz arkadaşları hücredeki tuvaleti söküp arkasındaki boşluktan kaçmayı başarmışlardı. Dün de aynısı Polat Alemdar tarafından denenmeye çalışıldı 🙂 Önce Prison Break’deki gibi klozetin nasıl söküleceği saptandı, ardından klozeti oradan sökecek araçlar bulundu, sonra da çıkarıldı. Fakat ben yine de Polat’ın yapı bilgisinin Schofield’dan 10 kat daha fazla olduğu düşüncesindeyim 😀

Continue reading

Finallere Hazırlanıyorum

Vize notlarının kötü gelmesinden mütevellit anlaşıldı ki finale; duvarı delercesine bir azimle çalışmak gerekiyor. Ben de bu hususta fazla diretmeden gereken tedbirleri alıp yaklaşık 2 saat önce çalışmaya başladım. Neden? Çünkü bütünlemeye kalınca yaz ayları çok insafsız geçiyor. Elalem oraya buraya giderken biz orda burda ders çalışıyor oluyoruz.

Continue reading

Prison Break ve Diziler

insanın kendi bilgisayarında film ya da dizi izlemesi kadar güzel birşey yoktur sanırım. Tam heyecanın ortasındayken, kalemi koparırcasına tutarken, kalbimiz kompresör gibi çalışırken tutup araya bilmem neyin sunduğu dizi/film reklamlardan sonra devam edecek gibi bir mecburiyete maruz kalmıyorum. Heyecanı bölmek istediğim yerde kendim bölüyor, kendi filmimi kendim sunuyorum.

Continue reading