Bir Ergenekon muahabbetidir aldı başını gidiyor ülkede. Dün ana haber bülteni adı altında yapılan tüm programlar Ergenekon Bülteni kapsamında geçti. Zaten normalde de bir haber yapılmıyor ki. Yazın başından beri üç konu ile haber bültenleri yapıldı. AKP’nin kapatılması davası, Ergenokan soruşturması ve kene ısırıkları… Hakkını vermek lazım araya birkaç tane de kaza görüntüsü eklendi.

Yaz başından beri gördüğümüz bu manzara ile dün daha bir içli dışlı olduk. Haber bültenlerinin neredeyse hepsi Ergenekon ile başladı, Ergenekon ile devam etti ve Ergenekon ile bitti. Tamam, önemli bir soruşturma bunu kabul ediyoruz da gözümüze gözmüze sokmanın da bir anlamı yok ki!

Hayır zaten asıl kızdığım nokta evimizde kumanda hakimiyetinin bir kişide olması, o hakimiyetin de babalarda olması, babaların da sabahtan akşama kadar aynı haberi döndürüp döndürüp izlemesi.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Sende bilgisayarına bir tv kartı al izle 😀 Monitör 19 inch değilmi senin .
Al bi tv kartı. Yada şirketten kap bi plazma odana 😀

Abi biz bu konuyu aşdık aldık ikinci bir tv ikinci bir uydu sorun çözüldü. Gerçi ben severim haberleri ama bu aralar dediğin gibi habire aynı tas aynı hamam olması sıkıcı. Bizim tv sorunu ufak birader ve biz arasında geçiyordu 😀

Ben babanın kafasındayım, izliyorum izliyorum doyamıyorum arkadaş. Hatta annem “memleketi sen kurtaracan sanki, git ütüyü al gel” demese daha da izlerim yani. 🙂

Bir cevap yazın

*