Çevreme bakıyorum da ya ben çok anormalim ya da insanlar anormal.Nedenini açıklamak için kurabileceğim bir çok cümle var.Ancak buna sitemin alanı bile yetmez herhalde.Mesela piyasada öyle denyolar var ki yanındaki araçtan bir tanıdığı geçerken arabasını durdurup trafikte beklettiği insanlardan küfür yiyerek sohbet eden sonra da kendini haklı çıkartmaya çalışınlar…Böylelerini demir sopa ile dövmek lazım.Bir de ablanızı sevgiliniz zanneden öküz bakışlı embesiller var.Hatta biraz daha abartıp dışa vurum yapan dört ayaklı hayvancıklar var.Bunları da bir meydan dayağından aşağısı paklamaz.Bir de yanlışlıkla dört defa üst üste arayan pislikçikler var.insan olana laf bir defa söylenir.Değil mi?Gecenin bir vakti insanları yanlışlıkla 4-5 defa aramaya kimin hakkı var?Son olarak da şu geceleri evin önünden küfür yiyerek geçen motorcular var.Be kardeşim bir ses için o kadar küfür yemeye değer mi?

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

katılıyorum, özelliklede motorun susturucusnu çıkartıp süren embesillere uyzu oluyorum bide oturduğumuz yer bayır geçerlerken nasıl saydırdığımı hatırlamıyorum 🙂

hamdiciğim istersen bu kadar acımasız olma bence bunların hepsinin en az bi kerede olsada hepimiz yapmışızdır…. 8)

Dediğin kişiliklerin hepsi mevcut maalesef.Ne insanlar var yaa

Katılıyorum.. Hatasını yapıp farkedildiğini anladığında inkar eden, kendisine yapılınca şiddete baş vuran ama onların yaptıkları sapıkça davranışları ört pas ettikçe bunlar yüz buluyorlar.

Bir cevap yazın

*