Bugünlerde her nedense Nev’in Efkarlı isimili parçasına takıldım kaldım. Döndürüp döndürüp dinliyorum. Hiç bir şarkıyı da bu kadar dinlediğimi hatırlamıyorum. Onun için olsa gerek ki az önce içimden bir masaüstü deseni yapma istediği geldi. Geçenlerde de aynı efekt ve fırçaları kullanarak bir resim yapmıştım. Bazı arkadaşlar da fırçaları sormuşlardı. Yazının devamında fırçaları ve duvarkağıdını bulabilirsiniz.

Resime Işınlan

Fırçaları indir

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Bu sıralar seni pek “Efkarlı” görüyorum hamdi. Umarım kısa zamanda geçer…

Bu şarkıyı senin tavsiyenle dinledim aynen senin gibi çok beğendim gerçekten.. Bunun üzerine bu duvar kağıdı yemek üstüne tatlı gibi geldi 🙂

Afiyet olsun o zaman :D. Şarkı çok ama çok güzel be Yiğit. inan kaç gündür listemde tek o parçayı bırakıyor defalarca dinliyorum.

evett yaa güzell bir şarkıı gerçekten dee..bende senin tavsiyenle dinledimm ilk öncee..vazgeçilmezz birrr şarkıı..çevirip çeviripp dinliyorum bende pc başında bulununcaa:)

ve duvarr kağıdı da çokk güzell ve efkarlıı olmuşş yaww:)
sevgilerr….

Bir cevap yazın

*