Kalkar kalkmaz ilk yaptığım şey belki bir gelişme olmuştur diye Show TV’nin anasayfasından Kurtlar Vadisi’ne bakmak oldu. Maalesef bir gelişme yok, Doktorlar’ı koymuşlar Kurtlar’ın vaktine. Önümüzdeki hafta da gelişme olmazsa başbakanlığın önüne gidip yazarkasa fırlatan babacan gibi televizyon fırlatcam, hem de plazma olanından :D. Az önce fark ettim de galiba sabahları horozlar ile yarışıyorum, ben kalktıktan sonra ötüyor keratalar. Neden erken kalktığımı soracak olursanız manyaklıktan başka birşey değil. Güya kalkıp ders çalışacağım, “tabi ki yersen” :D. Son günlerde yoğun, orta şekerli, biraz duygusal takılmaktayım. Az önce Winamp’da rastgele modunda çalarken mp3leri Burçin denk geldi. Gesi Bağları’nı ne de güzel söylüyormuş :(. insanın aklını başından alıveriyor valla. Mart ayı yaklaşınca kediler de bir acaip oldu. Her geçtiğim yerde bi kedi bi kediyi kovalıyor, üstüne atlıyor (zıplıyor manasında). Alanya’nın haftasonları aile boyu gezmek için en çok tercih edilen rıhtımda geçen iki kedi kendi aralarında oynaşırken etraftaki meraklı gözler izler ve bazı paparazzi ruhu içine giren denyolar cep telefonlarına bu anı kayıt alırlar. Hayvancıkların özel hayatı kalmadı bea, rahat bırakmak lazım. Son günlerde aslında canımı sıkan, beni derinden sarsan birçok olay var ve olmaya devam da ediyor fakat ne yaparsın? Hayat bu deyip geçiyorum bazen, bazen takılıp kalıyorum. Her ne kadar takılma diyenler olsa da olmuyor. Gerçi takılma diyenlerin kendisi de takılıp kalıyor. Neyse ben Burçin dinlemeye devam ediyor olacağım, size iyi, güzel, umduğunuzu bulduğunuz bir gün geçirmenizi diliyorum. Esen kalın (:D).

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

aa bende gesi bağlarını dinliyorum bir kaç gündür ama benim dinlediğimi neşet ertaş söylüyorr 😀 😀 😀

sıkmalık portakal gibi sıkıp durma canını şeker yaa..herşeyy olacağınaa varırr…hayat buu…hayatt etraftakii tümm çirkinliğee inatt yine de güzell…hyatındakii güzellikleri keşfetmen dieğiylee…sağlıcakla kall şakerr…

Bir cevap yazın

*