Yeni bir gün, yeni olaylar ve yeni saçmalıklar ile karşınızdayım her zamanki gibi. Bu gün geç uyanmak istedim ancak iki tane dişicanın birbirine bağırmaları yüzünden uyku keyfim istediğim gibi olmadı ve yine her zamanki gibi erkenden kalkmak zorunda kaldım. Ne geliyorsa başımıza bu tür dişicanlardan geliyor zaten. Akşam bilgisayarımda çaldığım arabesk şarkılar ile bütün apartmana konser vermişim :D. Daha önceden Orhan Babadan da dinlediğimiz “Dertler Benim Olsun” isimli parçayı Ebu Gündeş yorumu ile dinlemiştim. MSN’deki arkadaşlar da bu duruma hayret ettiler ancak gerçekler gizlenemez değil mi? Çıkarın içinizdeki arabeskçi çocuğu. Hatta bu olayı abartıp hafta sonu jilet partisi verelim. Ben Permatik firmasına 4 koli jilet siparişini verdim gerisi size kalmış. Bir de geçen gün Yiğit ile iskele caddesinde otururken aç parantez o sırada oturmuyor kokoreç yiyorduk 😀 kapa parantez son model bir tane Passat sahibi babacan bu mizkle yani “Dertler benim olsun” ile geçip gidiyordu. Adama o kadar gülmüştüm ki sormayın. Ama şimdi aynı şeyi ben de yapmak istiyorum. Son modem bir araba ve sonuna kadar açılmış setin sesi pehhh :P. Pardus CDlerinin siparişleri yavaş yavaş elime geliyor. Birkaçı hazır diğerlerini de bugün akşam kopyalayacağım ilgili arkadaşlara duyrulur.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Evet bir atasözüde bugün için ( yazınla pek alakası yok ama)

Erkek yaşını saklamaya, kadın ise saklamamaya başladığı zaman yaşlanmıştır .
( PERU )

Kendine iyi davran bakalım 🙂

offZ! kokoreçi yiyeceksin.. yanındada müslümden bi parça.. oy oy oy demeyin keyfime.. her ne kadar farklı tür müzikler dinlesekte arada arabesk dinlemektede fayda var…

olm kokoreç yediğim en güzel kokoreçlerden biriydi 😀 ilk defa 2 tane yemediğime pişmanım 😀 keşke yiyebilsem 😉

Bir cevap yazın

*