Forumun birinde buldum bunu.Çok hoş olmuş.Hangi erkek tipi nerede bulunur ve onunla neden çıkılmaz?Hepsi bu yazıda :D.

1-Kıro

Nerede rastlarsın?
Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda… Kısacası her yerde! Özellikle de istanbul sokaklarında!
Nasıl tanırsın?
Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyinişi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü krolar da var. Yine de onları fark etmek çok kolay!
Neden çıkılmaz?
Çünkü girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda maçodur; seni sahiplenir ve her şeyinden haberdar olmak ister.

2-inek

Nerede rastlarsın?
Okulda, dershanede, kütüphanede, panellerde, seminerlerde, iş yerinde…
Nasıl tanırsın?
Genellikle okumaktan gözleri bozulmuştur ve gözlük takar. Modayı takip etmez. Süveter, gömlek, kumaş pantolon giyer. Sürekli bir şeyler okur; aslında gördüğü her şeyi okur. Neden çıkılmaz?
Çünkü onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yönü zayıftır; partiler, konserler hiç ona göre değildir.

3-Çapkın
Nerede rastlarsın?
Çapkınlık yapılabilecek her yerde; havuz başında, barlarda, gece ve spor kulüplerinde, en lüks semtlerde, otellerin pazar sabahı kahvaltılarında…
Nasıl tanırsın?
Bakışları ve muzip gülüşleri onu ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olur. Her zaman kendinden emin görünür; burnu havadadır. En büyük zevki, çevresindeki her kızı etkilemeyi başarmaktır.
Neden çıkılmaz?
Yakışıklılığına kapılmamak gerek, çünkü seni çok üzer! Etraftan gelen, “Seninkini gördüm, yanında bir kız vardı” gibi söylentiler seni bunalıma sürükleyebilir.
4-Maço
Nerede rastlarsın?
Nereden çıkacağı hiç belli olmaz. Ne de olsa her erkeğin içinde biraz vardır!
Nasıl tanırsın?
Bazıları kendini hemen belli eder, bazıları ise gizli maçodur. Genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır. Futbol maçlarını kaçırmaz. Klasik giyinir; Koyu renk takım elbise, beyaz gömlek, siyah ayakkabı, duştan sonra sadece taranıp, bırakılmış saçlar…
Neden çıkılmaz?
Giyimine, hareketlerine, makyajına, arkadaş ilişkilerine, kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve sürekli kendisine hizmet etmeni bekler. ilk günlerde bu hareketlerine göz yumabilirsin, ama kısa süre sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp, kendisi çapkınlık yapar!

5-imaj adamı
Nerede rastlarsın?
Nerede kalabalık varsa orada! Bir akşam popüler bir mekanda, bir akşam marjinal bir eğlence kulübünde…
Nasıl tanırsın?
ilk görüşte onu tanımak biraz zordur. Modayı takip etmeye çalışır, ama başarılı olduğu pek söylenemez. Her konuda söyleyecek bir lafı vardır, ama genellikle boş konuşur ve anlattıkları yüzeyseldir.
Neden çıkılmaz?
Onunla uğraşmak zordur. Kişiliği oturmamıştır; kompleksleri vardır. Bunu sana da yansıtır. Yanında, kendini kötü ve yetersiz hissetmene neden olur.

6-H-Yaman

Nerede rastlanır?
internet kafe, bilgisayar başında yani aklınıza gelebilecek tüm bilgisayarla cebbelleş olan yerlerde ayrıca beleş yemek olan heryerde :D.
Nasıl Tanırsınız?
Aslında tanımak oldukça zordur.Hiç sesi soluğu çıkmaz.Asosyaldir.Bir bakıma siz onu bulamazsınız o gerekince sizi bulur :D.
Neden Çıkılmaz?
Kim demiş çıkılmaz diye.Çıkılır ancak bilgisayarla sizi aldatabilir 😛

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

11 comments

sen çok iyi bir gençsin.kendini biraz daha iyi geliştirirsen iyi yerlere geleceğinden eminim.

hamdi harika şeyler yazmışsın
senin böyle nüktedan olduğunu bilmezdim
meğer memlekette ne madenler varmışda benim haberim yokmuş.seninle gurur duyuyoruz
zaten ben hep söylerim bu yaylalalarda büyüyen çocuklarad ayrı bir ince zeka oluyor.sende onlardan birisin
seni kutluyorum
başarılar

Teşekkür ederim Ahmet amca seni buralarda görmek ne büyük bir şeref 😀

h-yaman modelinden bir tane istesem nasıl olur :D.

Kendini iyi tarif etmişsin :D.Tam çıkılacak tip filan dermişim 😛

Kendini çok iyi tarif etmişsin çocuk.Afferin :D.

Yazı çok bilgi verici olmuş.Ayrıca kendini de tanıttığın için teşekküler.

Olm böyle giderse kimse almayacak seni evde kalacaksın haberin olsun.insan der her türlü teklife açığım filan diye 😀

hamdi olm seni yanlış kotagoride tanıtmışsın… 1. ve 2. bölüm tam senlikti olm….kendin için ayrı bir bölüm yapmasaydın keşke… 😆 :mrgreen:

Tespih taşıdığımı, beyaz çorap giydiğimi, elimde kitaplarla doılaştığımı, kızlraı kitaba sattığımı hiç görmedim valla :D.Bence yanılıyorsun

Bir cevap yazın

*