Klasik bir cumartesi gününü hemen birazdan geride bırakmanın üzüntüsü içindeyim. Şayet bir gün daha gitti ömrümden. Günün başlangıcı uyanmakla geçti zaten. iş yerinde birkaç saat boyunca esnedim. Geceleri kod yazarsan böyle oluyormuş demek ki, bunun da farkına vardım. Allah beterinden saklasın. Öğle saatlerinde ise bol bol internet üzerinde gezindim durdum. Ayrıca RSS okuyucumda okunmayan ileti bırakmadım. Cevaplanmayan postaları da cevaplayarak kendimle gurur duydum. Şimdi de bir tarafımda monitör diğer tarafımda Real Madrid maçının gösterimde olduğu 37 ekran televizyonum var. Pek mutluyum nedense.

Ayrıca siteye koyduğum birtakım resimler dişicanlardan bazılarında ticari kafa oluşturmuş. Resmi yayınlamak için çok acaip şeyler istiyor. Ama yedik mi? Hayır yemedik 😀 Şu fotoğraf galerime de bol bol fotoğraf koyayım diyorum. Makineme kavuşunca güzel fotoğraflar çekicem inşallah. Onları da burada paylaşıma açacağım her zamanki gibi.

Ha nerde kalmıştık; gün içinde yaptıklarımda sanırım. Öğleden sonramı maç izlemeye ayırmıştım ama kısmet olmadı. insanlarla uğraşmak çok zor. Onun için maç izlemek de çok zor. Şayet bölgemizde anlayışlı bir insan görüp alnından öpeceğim, bulamadım şu ana kadar. Ben anlayışlı mıyım? O da hayır. Trafikte hakkımı yiyen bir kişi ile tekme tokat caddenin ortasında dövüşen bir kişican olarak bu soruya en uygun cevap buydu 🙂

Sabah kahvaltımı geç yapmama rağmen öğlen yemeğim çok geç oldu. Bir ara öleceğimi düşündüm, ama sonum böyle olmamalıydı. Kaç kişi açlıktan ölmüştü ki zaten? Ama ben ölebilirdim, “kıl payı”  yırttık. Yemeği yedikten sonra elinde lolipop olan dişicanlar kadar mutlu oldum. Akşam zaten malum,  Taha ile nargile sefamız vardı. Nargile dedim de aklıma geldi; bizim Yiğit evine nargile almış. Artık akşamları Yiğitlerdeyim 😀 Ama bir takım rüşvetleri de gözden çıkartmak lazım.

Şubat ayını boş geçirmemeyi düşünen ben değişik projelere imza atmak üzereyim. Ha Pcnet dergisi en iyi 33 Türkçe blog diye bir inceleme yapmış. Kendilerine beni de bu listeye aldıkları için teşekkür ederim ancak o listede Nahnu gibi bloglar yoktu. Sanırım biraz daha geniş çaplı yapılmalıydı.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Ben bu PCnet blog listesini merak ettim, Nahnu’suz falan. Tam listeyi bulabileceğim bir yer var mı? (Hayır, dergiyi almak istemiyorum :D)

Bir cevap yazın

*