Şu günlerde internetteki ilginç oyunlarla bütünleşmiş durumdayım. Geride bıraktığımız hafta bildiğiniz gibi “Fark Bulma Oyunu” adında bir site tanıtmış, sonra da ismi lazım olmayan dişicanlarla iddiaya girerek harika bir performansla kazanmıştım. Neyse bunlar geldi geçti :). Şimdi ise önümüzdeki oyunlara bakmak zorundayız (futbolcu konuşmalarından alıntıdır). Bugün de bahsedeceğim sitede birbirinden zor, çıldırtan ve oynarken amuda kaldıran oyunlar var. Denemek isterseniz buyrun.

Sitede 27 tane oyun olduğu için tahmin ettiğiniz gibi hepsini oynamadım. Sadece aralarından bir kaçını. Kimisinde topu dengede tutuyorsunuz, kimisinde packman’ın dönen versiyonunda yaratığı kurtarıyorsunuz (beni amuda kaldırdı :)), kimisinde ağaç yapıyorsunuz. Ancak uzaktan “kolay bu da ne ki” deseniz de siteye bir uğrayıp görmenizde fayda var. Bu oyunlarda iddiaya girmeyi kesinlikle düşünmüyorum :). Çünkü yenileceğimden eminim, oyunlardan henüz oynarken 1 dk’yı geçirdiğim süre yok :). Neyse fazla uzatmandan sitenin adresini verelim. Şimdiden iyi eğlenceler. Ha bir de ekran görüntüsü çekip yorumlarda belirtebilirsiniz başarılarınızı.

Oyunlara ışınlan

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Bir cevap yazın

*