Cümle alem bilir ki ben bir Beşiktaşlıyım. Yine cümle alem bilir ki dillere destan, birçok büyük klübün örnek aldığı taraftar grubumuz var. Çarşıdır ki onun adı şu günlerde gündem konusudur. Çarşı Grubu fesh etme kararı almış kendi kendisini. ilginçtir, üzülünesidir.

1920lerde esnaf tarafından kurulan grubun bu kararı üzerine ise tarafta kendi arasında bölünmüş ve bir kısmı bu kararın alınamayacağını savunmaktaymış. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Bu yetkiyi kim verdiki yaklaşık bir asırlık taraftar grubunu siz yıkasınız.

Ayrıca ben bu işte Demirören’in bir parmağının olduğunu da düşünüyorum. Ard arda gelen başarısızlıklar, onun yanında tarftarların tepkisi ve dahası… Çarşı grubunun yeniden yerini almasını dilemekle birlikte Demirören ve heyetinin yine futbolcu adı altında ilginç isimler getirdiğini, takımın yine çöplüğe dönüşeceğini ve dahası ne UEFA ne de lig de umulanların bulunamayacağı bir sezon bizi bekler.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

Bir cevap yazın

*