Artık günlük tarzı siteler (şu anda içinde bulunduğunuz gibi) git gide internet denilen koca dünyada artıyor. Arttıkça ve okurlar tarafından rağbet görünce de bir sektör haline geliyor. Bloglar ile ilgili hizmet veren bir çok servis bulunmakta. Bunlardan birisi de Yeşilvadi. Günlüklerimizde günlük yaşantımızı da karalıyoruz arada sırada hiç şüphesiz. Mesela bugün kötüydüm, bugün iyiydim ve buna benzer birçok yazımız mevcuttur. Ancak okurlarımız bazen sıkılıyor olabilirler uzun yazılardan ve belki de o gün içinde bizim ruh halimizin nasıl olduğunu merak ediyorlardır. işte Yeşilvadi bütün bunları düşünerek “Hale-i Ruhiye” isminde bir blog aracı oluşturmuş.Sitenizde ruh halinizi gösteren simgeleri sağlıyor.

Kullanımı da gayet basit. Önce Yeşilvadi’ye üye oluyorsunuz. Sonra kullanıcı adınızla giriş yapıyorsunuz. Ayarlardan “Halet-i ruhiye” simgelerini ekleyeceğiniz blog adresini yazıyorsunuz. Bu işlemden sonra da size göstermek istediğiniz biçimi soracaktır. Size uygun olanını seçiyorsunuz. Ve artık sona yaklaşıyoruz; halet-i ruhiyenizi belirliyorsunuz.Devam ettiğiniz taktirde size bir kod verecek.Bu kodu da blogunuzda sidebar veya uygun olan bir yere ekliyorsunuz.Artık herkes sizin ruh halinizi görebilecek.Örnek olarak buraya bakabilirsiniz.Eğer ruhiyenizi değiştirmek isterseniz yine hesabınıza giriş yaparak sadece birkaç fare tıklaması ile değiştirebilirsiniz.Blogunuzda herhangibir oynama yapmanız gerekmiyor.Güzel ruh halleri içinde olmanız dileğiyle.Esen kalın…

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Millet neler yapıyo yafff 😀
çok güzel birşey hamdi kardeş bizde orjinal fikirler düşünüp üretsek diyorum artık 😀
fatalite kardeş bugün üzgün bi ruh hali içindeymiş
inşallah bu durumdan kurtulur 😉

Desteğiniz için teşekkürler.
Halet-i Ruhiye dışında güzel sürprizlerimiz de olacak pek yakında.

çok orjinal bir fikir.böyle pratik zekalı olmak ne güzel.bende eklicem günlüğüme ama bir türlü fırsat bulamadım

Bir cevap yazın

*