Bizim şarkıcı Gülşen Bacı 23 Nisan kutlamaları çerçevesinde Alanya’da bir barda konser için sahne alır.Ama sonrası gergin biter ve bizim Alanya kaymakamı ile tartışmaya başlar.Olay şöyledir:

ahnede şarkılarını söylerken ön masalardan birinde yemek yiyen Günhan Sarıkaya’yı tanımayan Gülşen bacı masaya dönerek Sarıkaya’ya “Yemek işine bir son verseniz diyorum. Bilhassa siz. Çok yediniz” der…

Bu sözler önce espri sanılır ve barda gülümsemelere neden olur ancak Gülşen şarkıya bir türlü girmeyip “Ben şarkı söylerken sizin yemek yemeniz beni sinir ediyor” deyince salonda buz gibi bir hava estirir…

Gülşen’e tepkisini göstermek için masaya kadar gelip, “Olay sizi seyretmek veya seyretmemek değil! Ben buraya davetli olarak katıldım ve hem yemeğimi yiyor hem de sizi izliyorum” der ve sinirli bir şekilde salonu terk eder!..

Bardan çıkarken gergin olduğu gözlenen Alanya Kaymakamı Günhan Sarıkaya, “Yok böyle bir şey yahu!” sözlerini sarfeder!.. Gülşen’se umursamaz tavrını konser sonunda da göstererek, “Ben bir espri yaptım. Kendisi de bunu biliyor” der… Kaymakamın Gülşen’e dava açacağının söylenmesine üzerineyse Gülşen, “Açarsa açsın” demekle yetinir!..Peki şimdi ne olur?Gündem biraz bu konuyla işgal edilir.Sonrasını hep beraber göreceğiz :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

Eyvaaah.Ne etmiş bizim kız böyle.Valla ortalık karışcak gibi.Dediğin gibi bekleyip göreceğiz ama görünen köy de kılavuz istemiyor yani 😀

bu haberi sana sayfana koymanı söyleyen EREN”i andığın için teşekkürler sen bi daha “al benden haber alırsın” 🙂 🙂
neyse habere gelince hakkatende salak bu gülSHEn ulan adam bi sormaz mı kim gelecek beni izlemeye dinlemeye al işte böyle baltayı taşa vurusun işte SAYIN GÜNHAN SARIKAYA UMARIM Bİ HAKARET-TAZMİNAT DAVASI AÇAR.gülSHEn de mahkemede hakim”e YA TUTARSA DİE espiri yaptım die savunma yapar hahahahahahaha ulan gece 02:19 ama hala formdayım beah…..

Bence de çok aptalca bir davranışİnsan önce protokolü tanır sonra sahneye çıkar.

Sen kalk koskca kaymakama laf at sonra da umursamaz gibi yap.Ama merak etmesin bayağı bir umursayacaktır.

PES DOĞRUSU! YORUMA NE HACET KADIN KAŞINMIŞ. EE,KAŞINANI KAŞIRLAR DEMİ? SİZCE?

Bir cevap yazın

*