Arkadaşlar sitenin önceki renklerinden birazcık sıkıldım ve yeni arayışlar içine girdim.Ne yazık ki ben bu değişikliği yaparken grafik zevki olan arkadaşlardan ne Yakuter’i ne de skykhan’ı den getirebildim.işe kendim koyuldum ve yaptım.Eleştrilerinizi bekliyorum.ilk halimi güzel bu mu güzel veya renk konusunda önerisi olan arkadaşlar var mı?Ben bekliyor ve izliyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

“Yakuter’i ne de skykhan’ı den getirebildim” bu cümleni anlayamadım 🙂 ama neyse bence çok güzel olmuş. Turuncu hep insanların ilgisini çeker. Belki biraz daha açık renkli bir turuncu olabilirdi ama böyle de güzel olmuş.

Bu arada ilk kez birisi bana grafik zevkim olduğunu söyledi 😛 Ne yalan söyliyim grafikten anlamam 🙂 benimki düz programcı matntığı 🙂 arada bir tutturuyorum işte 🙄

Denk getirebildim diyecektim ama tuvalete gitmem gerektiği için çok hızlı yazınca böyle anlamsız birşey olmuş özür :D.Grafiğe gelince senin kullandığın mavi hoşuma gitti de ondan dedim.ilk başta karşı çıkmıştım ama sonradan çok hoşuma gitti 😛

aaaaaa bu nedir böyle?Çok hoş olmuş öncekine göre çok daha iyi bence.iyi düşünmüşsün.

Ay valla ne yalan söylim öncekinden daha güzel olmuş.Afferim len çocuk 😛

iğrenç. Tek kelimeyle ben sana dedim olum iğrenç olur die. çok Güzel olmuş. Turuncu Rengi Çok severim saten… 😡

Güzel olmuş Prof. yeni renkler siteye canlılık gelmiş. :mrgreen:

Bir cevap yazın

*