Geçtiğimiz günlerde bir akşamın internetsiz geçtiğini ve müşteri hizmetlerindeki yetersizlikten bahsetmiştim. Kendileri bu yazımın hemen arkasından bana Twitter’dan ulaşmışlar ama anlık sinirimle tekrar sorun olursa kendilerine ileteceğimi söylemiş ve biraz da olsa bu tweet güven vermişti bana. Evet, yine bir kısmetsizlik içindeyiz ki sabahtan beri internet hızımda ölçmeye bile gereken kalmadan gözle görülür bir düşüş var. Youtube’da bir Leyla ile Mecnun keyfi yapayım dedim yarım kaldı, birkaç dosya indirmem gerekiyordu onlar da yarım kaldı.

Klasikleşmiş modemi resetleme, kablosuz ağı kapatma, DNS değiştirme gibi işlemlerin hepsini yapmama rağmen sonuç aynıydı. Müşteri hizmetlerini aradığımda her şeyin normal olduğunu söyledi Esra Hanım (yanlış hatırlamıyorsam ismi). Durumu izah ettim ve kendisi ısrarla http://www.hizinitestet.com/ üzerinden hız testi yapmamı istedi. Yaptım yapmasına ama diğer sitelerin test verilerini de söyledim ama oralı bile olmadı.

Şimdi madem öyle, madem biz bu işi bilmiyoruz, buyrun bir bilen şu verileri bana bir yorumlasın.

Sahip olduğum paket 8 mbps

Hızını test et Super Online’ın kendi hız ölçüm aracı

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

yaptığı sözmelerde tucel adını kullanmıyor çünkü tucelden bütün vatandaş şikayetçi haksız kazanç peşinde hak etmediği parayı vatandaştan tahsile kalkıyor.bunu vatandaş bildiği için sadece super online diyor.ttnetten interneti kiralamış karını üzerine koyarak vatandaşı kazıklıyor.Ama yalancının mumu yatsıya kadarmış.ttnetten ayrılın ceza parasını ödiyecem diyor taahhüt ediyor çeşitli entrikalarla parayı ödemiyor.Böyle sahtekarlık yapan kuruluştan üye olan vatandaşların ayrılmalarını tavsiye ederim.

Superonline’den kampanya dahilinde, sıfır olarak fujitsu ah532-core i5 notebook aldım. Kutusunu açtığımda, notebookun arızalı olduğunu farkettim. Kısa süre zarfında yetkili bayii, Superonline’yi ve fujitsuyu defalarca aramama rağmen sorunumu çözen olmadı. Bana sadece servise götürün dendi. Elimde arızalı notebookla kala kaldım

kardeşim sen iyimisin aynı yerde ttnetin hız testini yapıyorum 1 mbs verior senin 5 vermiş daha ne istioyosun

Bir cevap yazın

*