Sağ tarafta (sidebarda) bir değişiklik gözünüze ilişmiştir.ilişmediyse de bey söylim.”Bir Söz “diye bir yer ekledim.Her açışışta farklı bir söz yazacak orada.Hoşunuza giden sözler olursa iletişim bölümüne yazın.Ayrıca “Musiki Pileyır” bölümünü kaldırdım.Bununda bir sürü sebebi var.Bunların en başında aylık trafik.Ayrıca yeni tema hazırlıyorum(uz).Artık yeni temam ile bazı bölümlerde değişiklik yapacağım.Bunlardan birisi artık mp3 linki vermeyeceğim.Nedeni çok.Bunları yazmayacağım ama bilin istedim.Musiki altında sadece hoşuma gidenleri size tavsiye edeceğim ama kesnlikle link yok arkadaşlar.Google’da Mp3 siteleri arasında yer almak istemiyorum.Sonuçta burası bir blog ve ben buna uygun hareket etmek istiyorum.Bir de sitemde kullandağım eklentileri haftasonu toparlayıp bir başlık altında nasıl yapıldığını anlatan bir yazı karalayacağım.Şimdi yatmaya gidiyorum.Gece rüyanızda iri bıyıklı adamlar görmeniz dileği ile :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Kardeş böyle daha iyi olmuş ya.Boş ver sen musikiyi filan.Ama tavuğa yazık olmuş.Keşke tavuk dursaydı 😉

Hocam çok iyi düşünmüşsün eline sağlık.

Bence de böylesi daha iyi.Çünkü mp3 sitesi olarak anılmaya başlıyorsun bu da blog’a ters geliyor.Hadi bakalım hayırlısı günlük sözlere ben bir kaç tane katkı yapayım. 🙄

Bir cevap yazın

*