Bugün malum 14 Şubat. Sevgililer günü olduğunu iddia eden söylentiler dolaşıyor etrafda. Bunlara inanmayın, aldanmayın. Külliyen yalandır. Böyle birşey yoktur. Tamamen uydurmasyon birşeydir. Tamamen hayal kurgu ürünüdür. Modaya ayak uyduramayan bir akımdır. Kişiler tamamen hayal ürünüdür. Sizin mantığınız alıyor mu ki sevgilinize sadece bir günü adayasınız? Sevgili denince karıştırılan çaylar durur! 14 Şubat ticari bir faaliyetten öteye gidemez. Bana gelince bugüne yaklaştığım zamanlarda ne bir sevgilim ne de bir kız arkadaşım olur 🙂 Bu davranış tamamen masraftan kaçınma amaçlıdır 😛

Herşeyden öte bugün 14 Şubat Perşembe. Kurtlar Vadisi var. Yani hangi erkek Vadi’yi bırakıp dışarı çıkar ki? Bunu da dişican kardeşlerimizin düşünmesi gerekir.

Alakası yok ama aklıma gelmişken söyleyeyim; 29 Şubat’da doğanların 4 yılda bir doğum günlerini kutladıklarını ve bu insanların sayısının 25.000 civarında olduğunu biliyor muydunuz? Bence çok acaip bir şey. Dört yılda bir yaşlanması lazım bu insanların normal hesaplarıma göre.

Elektrikli battaniyemin kablosunun üzerinden koltuğun tekerleği ile geçen bey bir anda evde elektrik akımının durmasına ve aynı zamanda görsel bir parlaklığa sebebiyet verdim. Çok korktum bilgisayarım yandı diye. Kokladım hemen kasanın, monitörün orasını burasını. Binlerce şükür ki hasar yok. Kabloyu da tamir etme başarısına ulaştım.

Bugün saçımı çok hızlı şekillendirme yaptığım için berbat duruyor. Bir dahi yapmayacağım böyle söz. Yani dişican kediler bile kaçıp gidiyor, yok böyle bir durum daha. Hadi kalın sağlıcakla.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Sevgililer gününün maddi amaçlardan öte olduğunun farkında olan insanları görmek yanlız olmadığımı gösterdi.
Teşekkür ederim :))

öyle tabi… ama şukadarcık şey için gözünün içine kedi gibi de bakıyolar 😀

Sevgililer günü hergün olsa bu işten gelir elde edenler nolacak:D Bi güne ahanda bugün önemli diyolar sonra o gün herkes hediye falan alınca adamlar kendine geliyor biraz 😀

“Şubat 13 çeksin!” diyelim kısaca, zaten geri kalanı benim için gereksiz oluyor. (:

Bir de zardanadam’ın güzel bir şarkısı var, “takvimde gün saymaya gerek var mı, bugün sevgililer günü sevince” diyor, katılıyorum tüm kalbimle.

Olm geçen msn ‘de verdiğim gazı başkasına vermiş olsaydım çoktan 2. hatunu ayarlamıştı. Başka birşey demiyorum, anladın sen onu 😀

Valla ben şu Google’ın koyduğu logoya bayıldım. O çok iyi olmuştu.

Bir cevap yazın

*