Dün gece saat 1 gibi yatağa girdim ama akşam içtiğim çaydan olacak ki sağa dön sola dön bir türlü uyku tutmadı.Kalktım biraz internete takıldım ve 3:13 gibi yatağa girdim tekrardan.Ondan sonracığıma sabah 6’da kalktım.Eren ile sabah sporumuzu yaptık ve hala ayaktayım.Kendim bile kırdığım rekora hayret ve ibretle bakmaktayım.Hayat böyle devam ededursun bir diğer tarafta sular kesik :P.Dün elektriğin olmadığını yazmıştım aynı şekilde bugün de sular kesik bazı kesimlerde.Gerçi dün de kesikti ama o kadar göze batmıyordu.Sizin anlayacağınız çişleme sorunu bugün de devam ediyor.Cuma pazarı civarındaki vatandaşları duvar dibi, ağaç dibi, şişe, siyah poşet gibi kalsın veya kullan at tuvaletleri kullanırken görürseniz kınamayın :D.Çünkü sizin başınıza da gelebilir böyle şeyler.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

genç sen merak etme kimse kınamaz en azından anketin öyle gösteriyor :mrgreen: büyük çoğunluk duvar dibini seçiyor 😡 😡

HAlkın sorunlarını dile getirmek lazım.Önümüzdeki seçimlere aday olursan oyum senin 😀

Hadi tamam herşeyi anladım da neden siyah poşet ve şişe?Bayanlar kullanamaz ki 😀

hahahahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: valla bu da bi bakış açısı saygı duymak lazım

Yaw birader siz nerede yaşıyorsunuz?Lazımsa bir gaz lambası falan göndereyim.:)Bizim burada en son geçen sene kesilmişti de…:)

Bir cevap yazın

*