Daha 15 dk önce halı saha maçından geldim.Televizyona bir göz atayım dedim.ibrahim Tatlıses vardı.Kuşadası konserini canlı olarak yayınlıyorlardı.ibrahim Tatlıses’i beğenerek de dinlerim.Konseri birazcık izledim sonra şok oldum.Neden mi?Adam çekmiş kafayı, sarhoş bir şekilde çıkmış sahneye.Bu resmen oraya izlemeye gelenlere karşı, ekran başındakilere karşı saygısızlık değil midir?Bu tür insanlar örnek olacakları yere neden gidip de örnek olmayacak davranışlarda bulunurlar anlamam.Kusura bakmasınlar ama böyle sanatçılık olmaz.Bundan sonra ibrahim Tatlıses’i dinlememe kararını aldım.Bence şarkılarını dinlemek zaman kaybından başka birşey değil.Şimdi belki kalkar ibo bizim siteyi de kapattırır 😉

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

ya türkiye’de bazı sanatçılar yani ben genelde rock sewerimama pop,arabaesk fln o alanlarda gerçekten dinleyeciye saygılı ve SANATÇI mesela kenan doğulu, tarkan,serdar ortaç ancak bazı kişlerde war ki yani kendini dünya starı sanıyor ancak müzğin m sinden çakmıyor 😀 bunlara manken bozması şarkıcılar, dum tıscılar ve bazı bir takım artık kaşarlanmış insanları örnek verebiliriz(ibo, hülya avşar fln)

Sanatçı konusuna girersem hem konu uzar hem de siten kapanır 🙂 ismi geçen şahısı hiçbir zaman takdir etmemişimdir..
Sevemedim kendilerini.Gerçi sevmek için de bir istek yok içimde..

Ama doğru bir karar almışsın 😉

Doğru bir karar almışsın. Ben epey bir zaman önce almıştım bu kararı. ibo eski ibo değil 🙁

tamam iyi ho$, güzel de söylüyor.. belki “sanatçı” diye de adlandırılabilir ama. bu $ekilde $eylerin çıkması kötü tabii ki.. ayrıca kesinlikle de saygısızlık.. doğru karar almı$sın, sonuçta kendi kendine almı$sın bu kararı..
site’nin kapanma i$ine gelirsek, hiç bir$ey yapamaz.
çünkü o kadar $eyler var ki, yapılan. bunlara el konmuyor da, gelip senin veya benim sitemi mi kapatacaklar.. ba$ka yerlerimle gülerim ben buna 🙂
ellerine sağlık ba$lık ve açıklamalar için.
😀

sen karar alırsında yanlışmı olur canımcım ablacım benim 😉

Kapasite meselesi biraz. öyle geçmişini inkar etmemk ile olmaz bu işler.

zaten kendisinin bi parçası bilgisayarımda yok olmazda 😆

Bir cevap yazın

*