İki gündür yazı yazmamam için elzem sebeplerim vardı. İlki üzerimdeki anlayamadığım tembellikti. İlginçtir ki ne zaman bilgisayarıma format atsam üstüme bir ağırlık çöker, bir tembellik gelir. Şu sıralar da bu işlemi sıkça yaptığımdan ötürü anlatamayacağım kadar bir tembellik var üzerimde. İkincisi de hava muhalefeti. Cumartesi akşam mesela internet gidip gidip geldi. Vodafone 3G’yi taktım bu sefer elektrik gitti. Netbook’u açtım onun da şarjı bitti 🙂 Yani tam bir komplo içindeydim o akşam.

Dün de şehir dışındaydım ve beyin hücerelerime hava aldırmak üzere yanımda telefonum hariç hiçbir elektronik aksamımı yanımda götürmedim. Akşam da geç olmuştu zaten.

Bugün de dişicanların dediği gibi havada bi kasvet bi kasvet sormayın gitsin. Böyle yağdı yağacak bir hava, ağrıyan bir bel, yeni kampanya hazırlıkları derken bugün de hiçbirşey yazma isteği yok üzerimde şu saat itibariyle. Ondandır ki yarından itibaren yeni yazılara girişmek, faideli içerikler sunmaya başlamak lazım. Belli de olmaz belki yarım saat sonra bir yazı daha girmiş olabilirim 🙂 Çünkü bünyem ne yapacağını önceden kestiremez bir hal içinde şu an.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

Bir cevap yazın

*