Saat sabahın körü.Yer bizim evin önü.Yataktan bir kişican sesiyle fırladım.Kişican önce “Allahuekber” diye bağırıyor ben de uyku sersemliği ile kendi kendime aha dedim militanlar geldi adamın birini kesiyorlar :D.Kalktım çıktım balkona kişicanın birisi çıldırmış vaziyette taksden inmiş bağırıyor “Allahuekber,aşkım aşkım”.Ama öyle bir bağırıyor ki boru gibi ses var zaten.Sonra aradan 5-10 dk. geçince olay anlaşıldı.Kişicanın sevgilisi bizim karşı binada oturuyormuş :D.Dün de ayrılmışlar.Bizim kişican da gece boyunca içmiş sonra da gelmiş sabah sabah vakitsiz öten horozlar gibi ötmüş :D.Artık mahalle sakinlerinden birkaç babacan dişicanla bizim aşık kişicanı barıştırdılar.Şekil X’de de görüldüğü gibi şu dişican milleti biz kişicanlara neler yapıyorlar :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

Birisi benim uykumu öyle bölecek var ya ne yaparım onu 😆

Bir zaman ben de çıktığım çocuğa küsmüştüm o da akşam evin önüne gelmişti.Babam duymasın diye görmesin diye mecburen tekrar barışmıştım 🙄

Bir cevap yazın

*