Uzun zamandır grafik kategorisi altında duvarkağıdı yayınlamamıştım. Çünkü ortada duvarkağıdı yapacak bir durum yoktu 😀 Fakat son zamanlarda hayatımda yaşadığım dalgalı kur modeli bu sessizliği bozdu. Toplamda yaklaşık bir saatimi almış olup nihayetinde ortaya çok güzel bir resmin çıktığı çalışma oldu. Hmm bazen söylemek istediklerinizi kelimelere sığdıramazsınız ya da çekinirsiniz. işte böyle durumlarda resimler sahneye çıkar ve anlatılmak istenen herşeyi apaçık ortaya koyar. Benim de öyle oldu, anlatmak istediklerimi sözcüklere sığdırmak yerine pixellere sığdırdım 😀 Bu resim aslında ismi lazım olmayan fakat benim için çok önemli olan bir dişicana hibe edilmiştir. Fakat aynı duyguyu paylaşanlar için de ortak nokta sağladığı için umumun kullanması uygun görülmüş ve halka arz edilmiştir.

Resim tamamen sıfırdan çizildi tarafımca. Tabi deviantart’dan edindiğim fırçaları cesurca kullanmak suretiyle. Değilse Illustator deneyimim yok 🙁 Ancak önemli olan yerli yerinde kullanmaktı ve oldu da. Kullandığım fırçaları ve daha fazlasını ilerleyen günlerde buradan yine halka arz edeceğim. Ancak bir düzenleme yapmam icap ediyor. Aşağıda resmin iki boyutta ifşa suretleri bulunmakta. Üzerlerine tıklayarak görebilir ve sağ tık yapıp “hedefi farklı kaydet” diyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Aşk Duvarkağıdı 1280×1024

Aşk Duvarkağıdı 1024×768

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

12 comments

*Fakat son zamanlarda hayatımda yaşadığım dalgalı kur modeli bu sessizliği bozdu..

hehe bu cümleye çokk güldümm şekercimm:D 😀 😀

ne diyelimm dalgalı kur olumlu yönde dalgalanmaya devam eder inşallahh…

çokk cicii olmuşş..eline sağlıkk şekercimm..(benn görmüştüm zatenn bikaç gün önce:D 😀 :D)

sevgilerr…

tmm simdi oldu..Bulutlar böle daha güzel..Eminim diğer dediğimde cıkmıştır 😛 😀

Hibe ettiğin “dişican” çok beğendi eline sağlık 😉

Hamdicim bu resmi çok beğendim, sitemde bunu kullanabilirmiyim tabiki alıntı yaparak.

Erkeğin burnu biraz pinokyoyu anımsatıyor 🙂
Güzel bir çalışma tebrikler Hamdi

Cok mukemmel bir calisma olmus, pixel kalitesi harikulade 🙂 Keske bende sifirdan resimler yapabilsem ama o kabiliyet yok iste.. 🙁

*sırrıı süpersinn yaa..süperr bii tesbitt….ben niye daha öncee farkk edememişimm yaaa 😀 😀 😀

ooo dişicanda beğenmişş..ne güzell ne güzelll…(o değill kendine benzetmişsin şekercimm arkadaşıdaa…dişican kişican olayıı 😀 :D)

devamıını bekliyoruzz bu wallpaperlarınn 😀 😀

@ufuk tabi kullanabilirsin ben izin veriorum 😀

hamdi güzel olmuş aşık olmak yaramış abi sana 😀 aynı yolda devam

🙂 Arşive Bir Göz Attımda Herkes Gözatsın isterseniz hemen anlıyabiliyorsunuz Hamdi ne zaman aşık olmuş . . .

!

yiğit abi katıldım sana bak şimdi 🙂 Hamdi abi böyle resimler yapacaksa hep aşık olsun hayatı hep dalgalı kur modeli olsun 😀

Tebrikler Hamdi abi; imrendim şimdi sana 🙂

Bir cevap yazın

*