Bu yazıyı yazmadan önce kafamda o kadar çok şey tasarlamıştım ki yazmak için.Ama oturunca heyecandan hepsi gitti.Hatırladığım birşey var.Canımız, kanımız, herşeyimiz olan annelerimizin günü bugün.Aslında bir güne sığdırmak çok mantıklı gelmiyor bana.Ama madem böyle demişler geleneği bozmayalım.Benim de ufacık da olsa bir “ANNELER GÜNÜ” hediyem var.Hediyeniz aşağıdaki linkte.Umarım beğenirsiniz.Tanıdığım tanımadığım bütün annelerin “ANNELER GÜNÜ” kutlu olsun.
Hediyeye Git

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Hamdi ne güzel olmuş yahu hediyen annelerimize verilebilecek en güzel hediye bu olsa gerek aferin sana ne düşünceli bir profsun yaww 😀 Bu arada anneme düşündüğüm hediyeden daha farklı birşey aldım senin bıdı bıdını çekmemek için 😛

Hayatındaki en doğru kararlardan birini vermişsin.Değilse ömrünün sonuna kadar bu gamla yaşardın :D(vayy bea nasıl da yazdım)

Çok güzel olmuş eline sağlık.Bir de sağdaki kalpler de mükemmel.Yani anneler gününe donanımlı girmişsin.Annen seninle gurur duyuyor olmalı 🙄

Hocam çiöekler güzelmiş bunu bulabileceğimiz bir park var mı :D.Şaka şaka.Çok güzel olmuş eline sağlık.

Çok iyi düşünmüşsün kardeşim.Bütün annelere bir demet çiçek.Verilecek en güzel hediye.

Bir cevap yazın

*