Bir insanda birazcık saygı olur.Diğer insanların emeğine birazcık özen göstererek bakar.Kendi yapamıyorsa veya kendi çok salaksa diğer insanların ürünlerine saygısızlık yapmamalı.Ben bugüne kadar çok gerizekalı tip gördüm ama en son gördüğüm bugün sabah oldu.Az önce.Kardeşim buraya gelip yorum yazmaktaki amaç gerizekalılığını ortaya koymak mı?Yoksa ailenle olan problemlerinden mi?Hayır yani sabah sabah canın küfür yemek istediyse merak etme çok iyi küfür yedin.Ha şu var eğer illa da kaşınıyorsan kim olduğunu da buluruz.Ama birazcık saygı lazım tamam mı?insanlara saygılı ol.Umarım laf yerine gitmiştir.

Bu yazıyı bir kişi için yazdım o salak kimse kendini biliyor lütfen siz üstünüze alınmayın.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Anlaşıldı yine sinir etmişler seni.Kim ne yazdı ki böyle sinirlendin? 😡

Boşver ya salağın biri işte kafa buluyor ;).Ama ben de onunla bulucam yakalarsam

Ben galiba biliyorum bu lafın kime olduğunu.Hatta yorum bana cevap olarak yazılmıştı.Bu gerizekalı her kimse ailesi ile belirli problemleri olduğunu düşünüyorum.Çünkü normal bir iNSAN bak insan diyorum kalkıp da böyle bir sitede o şekilde birşey yazmazdı. 👿

HAYIR MI YA PROF. NEDiR BU OLAY?KiM NE YAZDI?

Zeka seviyesi düşük biri gelmiş küfürlü birşeyler yazmış.Aslında küfür sayılmaz da yorum yazanlardan birine kötü bir cevap yazmış.

Bir cevap yazın

*