Dün yazacaktım aslında bu makaleyi ama hiç vakit bulamadım.Gmail hesabıma bakmak için girdim Gmail‘e.Anasayfada chat filan yazıyor.Hemen kulaklarım dikildi ve yeni özelliğini öğrendim.Artık mail hesabına girerek Google Talk’dan konuşur gibi konuşuyorsunuz.Dedim kendi kendime bu adamlar aşmış olayı.Benim için çok iyi oldu.Google Talk kullanmıyorum ama Gmail hesabımı da yazışmak için kullanmak istiyordum.Hemen oturumumu aktif yaptım.Merak etmeyin özellikle ilgili linki makale sonunda vereceğim.Gmail artık tam kullanabileceğim bir platform haline geldi.Herkese tavsiye ederim.Eğer isteyen arkadaşlar olursa bayağı bi davetiyem var.iletişim bölümüne yazsınlar ben davetiye gönderirim.


Abicim Hemen Işınla Beni

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Gerçekten de çok güzel bir hizmet olmuş.Aynen ben de sana katılıyorum.

Arada sırada böyle yararlı bilgiler de vermesen zaten hiç giremeyceğim :D.Hadi yine iyisin

ben de daha yeni fark ettim.Çok güzel bir uygulama olmuş bence.Hep böyle yenilikler yapıyor google.Bizim de kalbimizi feth ediyor.

ingilizce olarak vardı daha önceden Gmail Chat, Türkçesini yeni koymuşlar. Hep Türkçe kısmına geç yansıyor değişiklikler, ben de ingilizce kullanıyordum. 🙂

Bu hoş ya, ayrıca msn gibi bir program açmamıza gerek kalmıyor. Özellikle “chat”in yasak olduğu okul/işyeri gibi yerlerde kullanılıyordur herhalde, bu tarayıcı üzerinden mesajlaşma. 😀

Tabi bu da farklı bir bakış açısı.Doğru çalışlanlar ve öğrenciler için de çok iyi oldu 😀

Bir cevap yazın

*