Son zamanlarda televizyonda oynayan reklmalardan en çok hoşuma gideni şu Akbank’ın beyaz kıyafetli kişican ve dişicanların bilgisayar yardımı ile hızlandırılmış efektlerinden oluşan reklamı.insan izleyince işte reklam budur diyor.Çok ama çok güzel.Yanlış duymadıysam reklamda oynayan kişican ve dişicanlar Afrika’dan getirtilmiş bir dans grubuymuş.Grubun ismini bilen varsa söylesin.Reklamda bunu yaptıklarına göre kendi danslarında kimbilir neler neler yapıyorlardır?Reklama aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.iyi seyirler.

Reklamı indir

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

15 comments

gerçekten mükemmel bi reklam bende bu grubun adını merak ediyorum umarım burda bi kardeşimiz bize yardımcı olucak

Ben de çok beğeniyorum bu reklamı efektler danslar herşey harika.En güzeli de bir insan oluşturup koşma efekti veriyorlar ya.O bitiriyor beni

Ya grubun adını biliyordum ama şimdi unuttum bak neyse aklıma gelirse yine yazarım ben 😉

Çok teşekkürler.Bu arada seninle tanışıyor muyuz h-yaman?Konya’ya geldin mi hiç?Selçuk ünv.’ e geldin mi hiç?

ya adamlarla o kadar piyasa yaptık adlarını sormayı unuttuk iyimi.neyse senin için bişeyler ayarlarız yaman coper… :mrgreen: :mrgreen:

Hehe yeni arabanla da bir gezdirmedin bizi alacağın olsun.Yazıyorsun MSN’ye kara Caddyy’nin yol tutuşunu seveyim filan diye ama kardeşini bi alıp da deniz manzarasında yemeğe götürmüyorsun 😥

son zamanların en güzel reklamı.çok süper seyrettikçe seyretesim geliyor 😉

insan şekli verip hareket ettirdikleri kareografiden biraz sanal yardım kokusu alıyorum.
8)

bende bayılıyorum reklama.hiç bıkmadan seyrediyorum.hem göze hem kulağa hitap ediyor.

Bir cevap yazın

*