Söylenecek çok fazla şey var aslında. Uzun bir aradan sonra Türk takımı yine Avrupa’da manşet oldu. Sevillalı kuzucuklar pek çok konuştu maç öncesinde. Hatta teknik direktörleri Fenerbahçe’nin oyununu beğenmemişti bile. Sonrasında takımın başkanı stadı bir cehenneme çevirmelerini istemiş taraftan. Yavaş, ne oluyor? Birçok Fenerli’nin düşündüğü gibi ben de Fenerbahçe’nin eleneceğini düşünmüştüm. Bu arada ben Beşiktaşlıyım en koyusundan. Ama ne fark eder ki? Fenerbaçe de bizim takımımız. Maç başldıktan sonra atmosfer güzeldi. Ama ardı ardına gelen goller acaba Sevilla farka mı gidecek diye yüreğimizi ağzımıza getirdi. Ama Allah’tan tam tersi oldu. Fenerbahçe toparlanıp golü buldu. Ve sonrasında hep bir umut vardı tur için. Heyecan dolu dakikaların ardından maçın kahramanı Volkan sahneye çıkıp penaltılarda rakibe nanik yaptı. Çok da hoş oldu. Biz bu günleri görmeyi çok özledik!

Başlık konusuna gelince. Ahmet Çakar demiş ki “Fenerbahçe turu geçsin bikini giyerim”. Evet Ahmetçim, sana bikini zaten çok yakışırdı. inanıyorum Fenerbahçe sırf senin üstünde güzel duracak o bikiniyi görmek için tur atladı. Ah Ahmetçim, atalarımız bile demiş büyük lokma ye büyük laf söyleme diye. Bakalım sen sözünde durup giyme başarısını gösterebilecek misin? Tabi ki giyemezsin, zira sen yine son dakikada kıvırmışsın lafı.

Düşünsenize artık bir Türk takımı Barcelona, Arsenal gibi Avrupa devi isimlerle birlikte anılacak. Haydi Fenerbahçe finale 2 kaldı…

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

Ben de aynı konuya dair bir yazı yazmıştım, Pembe Bikini ne güzel de yakışır ona. Tabi sözünden dönmezse!
Takımımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Ben de bir Fenerbahçeli olarak Betis taraftarının yaptığını çok yanlış bulmuştum. Sonuçta senin de dediğin gibi önemli olan ülke diye bakarım ben de ama adamların ülke puanı umrunda değil. Çünkü muhtemelen ilk 8e 2 takımları girecek ve zaten bir sürü başarıları var o yüzden Avrupa Kupaları’na bile adamlar takımsal rekabet olarak bakıyor. Umarım Türkiye’de senin gibi herkes Türk takımı olduğu için kendi tutmadığı takımı da destekler Avrupa’da. Bu arada Anti-spam kelimesi bana WINE çıktı. Bu bi işaret mi acaba Linux’ta devam etmek için 😀

Bu sabah ‘Uyan Türkiye’ programında çakar kreasyonu vardı.

adamsa bence sözünde dursun ve bikiniyi giysin çok yakışır kesin ona:)

Bir cevap yazın

*