Havalar son iki gündür çok harika.Yaz geldi diyebiliriz Alanya için.Dışarıya çıkoyorum bakıyorum millet takmış koluna manitasını geziyor.Herkes bişeylerin peşinde.Biz ise iş güç.Oturduk bu güzelim havada otelin birine site hazırlıyoruz :(.Ne kız arkadaşımız var ne de dışarıya çıkacak vakit.Şimdi oldu mu bu?Aynı kaderi paylaştığım bir kaç kanki daha var.Bunlardan birisi EREN.Önceden öğleye kadar yatan adam şimdi sabah erkenden işe gidiyor.Akşama kadar eşşek gibi çalışıyor.Bir de açıköğretim macerası var ki sormayın.Allah’tan bende o yok.Zaten bu vatandaşın da kız arkadaşı yok şu aralar kalbi ve kendi boş :).Geçen yazın aşk bülbülü bu sene iş bülbülü oldu :).Allah sonumuzu hayır eylesin valla.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

O “GEÇEN YILIN AŞK BÜLBÜLÜ” deyip küçümsediği insan benim evet yalnızım çalışıyorum ve sınavlarım var ama güçlüyüm ve inanın sadece tesadüf daha bu akşam(22 mart 2006) yeniden sevebileceğime dair bi işık yandı içim de bi kişi gördüm ve yarın mutlaka yeniden göreceğim ve hamdi aracılığı ile gelişmeleri vereceğim. . . .
. . . . . . . . . . I LOVE YOU A d i D a S . . . . . . . . . . . . . .

Gelişme başına 5 YTl para alırım.Bu sitenin hostingi değirmenle dönmüyor 🙂

AL SANA GELİŞME OLUM GİTTİM KIZIN YANINA BUĞÜN YİNE KIZ DA BENİ HOŞ KARŞILADI AMA BİZİM GİBİ SAF Bİ DELİKANLI OLURSAN HİÇ BİŞİ SÖYLEYEMEZSİN KAL GELDİ SANKİ BANA YANİ KALDIM HA BÜYÜK Bİ BAŞARIM VAR İSMİNİ ÖĞRENDİM HEHE. . . . . . . . .
AMA YARIN YİNE GİDECEM KAFAYA KOYDUM. . . . GÖRÜŞÜRÜZ .. . .

Bir cevap yazın

*