Dün akşam birazcık Photoshop ile uğraşayaım dedim.Wave efektini keşfettim.Çok güzel bi efekt hatta mükemmel.Tam renk cümbüşü yaptırabileceğiniz bir efekt.Ben bi tane yaptım.Nasıl yapılacağını da anlatacağım ama şimdi değil :D.Çünkü şu an oturduğum bilgisayarda Photoshop yok :(.


Resme Işınlan

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

ya bırak bu işleri saktekar adam bize de öğret artık şu photoshop’u beeeeeeeeee

EREN sana harbi harbi katılıyorum 🙂 Çok sahtekar bu yaman hiç utanması yok bide anlatıyor. Çok merak ediyorum bu PhotoShop u ama öğreten yok 🙁 👿

SENiNKi iYi YiNE BiLMiYORSUN BANA AZ ÖÐRETTi SONRA BÖYLE YALVARTIRIYOR

Yetttim hüleeyn.Gördüğüm kadarı ile aleyhimde pek hoş tutum sergilememişsiniz :D.Siz bilmiyorsunuz ama ben yarın tatile çıkıyorum :D.inş. tatil dönüşü öğretirim.Eren ayrıca sana da teesüf ederim.Olm en azında katmanları gösterdim :D.Öyle kızlarla kendini yanyana koymayı öğrettim, nankör.Şimdi o fotoğrafları bi bulayım yayınlayayım da gör.Hatta bi foto vardı hangi mankenle sevişiyordun 😀 aklıma gelmedi ama bulucam :D.Yandın sen :D.

yürü git be ben öle bi foto yapmadım yarın yapıp yayınlarsan bilemem

Bir cevap yazın

*