Yeni Yayın Dönemi

Değerli RSS, sosyal ağ, direkt, dolaylı site takipçilerim, bundan sonra yazılarımın şekli şemali biraz daha değişiyor. Şöyle ki; 2007’den bu yana ağırlıklı konularımız internet, web 2.0, CSS, web tarzı konular oldu. Ancak blogu ilk açtığım zamanlara geri dönünce kişisel yazılarım ve insanların beni bu yazılarla tanıdıkları gerçeğini görüyorum. Hem o zamanlar daha zevkliymiş. Yazdıklarımı şimdi okuyunca yeniden heyecanlanıyorum. Bu yüzdendir ki internetin soğukluğunu unutup sıcak yazılarla ve sadece kişisel yazılarla artık ortalıkta gezineceğim. Kişisel derken, sokaktan kareler, yaşadığım birşey, dinlediğim şarkı ve daha aklıma gelmeyen birçok fikri yazıya dökeceğim.

Bugüne kadar yazdığım internet, web gibi konular ise şimdilik olduğu gibi duracak. İlerleyen zamanlarda tema değiştirme fikrine gireceğim ve bununla birlikte kategorileri de yeni oluşan yazılara göre yeniden şekillendireceğim. Tabi yine başı sıkışan olursa internet, web konularında çekinmeden sorusunu soracak, cevabını da bulacak (bildiğim birşeyse).

İnternet ve web konularını da muhtemelen 2011’den itibaren birkaç kişi ile birlikte yepyeni bir blog projesinde yazacağım. Onu da mutlaka buradan sizlere duyuracağım.

Umarım bu kararımdan dolayı arkamdan küfür etmezsiniz. Ha aklıma gelmişken bu kararla ilgili çok kısa bir kamuoyu araştırması yaptım ve herkes bu kararın doğru olacağını belirtti.