Uzun zamandır bekliyordum Need For Speed Carbon’u. Geçenlerde arkadaşımda oynamıştım ve çok hoşuma gitmişti. Dün de kendime DVD olarak aldım ve hemen kurdum bilgisayarıma. Grafikler, senaryo, seslendirme herşey mükemmel yine. Özellikle oyunun başındaki hatunu dehşet yapmışlar :D. Arabanın kontrolü daha gerçekçi olmuş bu oyununda EA’nın. Yani diğer serilerine göre daha zor bir kontrolü var. Ancak nedense benim daha çok hoşuma gitti. Düşünün gerçekte bir araba ile viraja 90 ile girdiğinizi… Sonucu tahmin bile edemezsiniz. Ya çarparsınız ya araba savrulur ya da dengenizi kaybedersiniz. Aynen oyunda da böyle yapmışlar. Daha birinci bölümün içindeyim ancak kısa sürede bitiririm bu hızla. Arabalar da çok güzel. Neyse bu kadar ağzınızı sulandırdığım için özür dilerim, en kısa zamanda oynayın ve görün.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

sevgili arkadaşı m enis kopyalayıp getirebilirse bende bitircem 😀 tabi sınav döneminde oyunu bitirsem sınavlarda beni bitiri ya neyse 😀

ya beyler ben oyunu kurdum gırınce ekran da acıp seyler cıkıor ekran grafıklerı cok bozuk bişey anlasılmıor yazılardan felan yardımıcı olacak bırı varmı ?

Bir cevap yazın

*