Hayatta bazı şeylere yön veremiyorsunuz zaman zaman.Özellikle de aşk konusunda.Bir bakmışsınız birine aşık olmuşsunuz.Çıkma teklifleri, yaşanan güzel anlar ve sonra bir bakmışsınız ki istenmeyen nedenlerden dolayı bu ilişki bitivermiş.Ama şöyle dönüp baktığınızda anlıyorsunuz ki gerçekten de güzel anılar kalmış geride.Kimi zaman bu güzel anıları geride bırakan bitişlere, ayrılışlara aradaki uzun mesafeler neden oluyor.Siz isteseniz de istemeseniz de…Ve aradaki uzun mesafeye bakarak düşünüyorsunuz onca yaşanan güzel şeyi ve keşke bırakmasaydım “aşkı” diyorsunuz.Ama zamanı geçmiş bir düşünce belki de bu.Ahh ahh gece gece bunalım takılıyorum.Bir tarafta ayrılık şarkıları bir tarafta yanan bir yürek :(.Bu kadar satır neden mi?Çünkü “ELiFiM NOKTALANDI”.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

olm şöyle şeyler yazma, aklıma birileri geliyo sinirlerim fırlıyo :’( sanada geçmiş olsun kardeşim…

canım benim ne güsel bunalım olmuşsn sen öle:) hayat böyle ama napalım birşeyler biterken bişeyler başlar…ama acı olan şudur ki anıların canlanınca yada onun boşlugunu hissettiğinde yüreğindeki kalan sızı işte bunun tarifi ve acısı büyük oluo…HERŞEY GEÇiO CANIM BENiM

iLk Başta Böle BunaLım oLursun. Sürekli Kafanın üzerinden Kaynar suLar DökerLer. Arda Yşadığın güzel şeyLer akLına geLince 🙂 O kaynar suLar yerini SerinLik ve güzelliğe Bırakır. Ama Ne Kadar Geçmişi Düşünürsen O kadar ZararLı Çıkarsın. Herşeye Rağmen Onu iyikiLerLe HatırLamak Güzeldir.
Eğer Gerçekten Seviyorsan AyrıLırken “Bir gün Hayatıma ihtiyacın oLursa Gel ve aL oNu” diyebiLmekte ayrıLdığın kişi iÇin denilebilecek özel sözLerdir Diye düşünüyorum.
Gidenin yerini başKası aLmasıyla eski Unutulur mu bilmiyorum ama ZamanLa Herşey Geçior .. inŞallah seninde öyLe oLur Kardeşim.. ( Bana da eskiyi Hatırlattın ya YazıLarınla 🙂 Tamda Unuttum Diyordum 🙂 )

Boşver kardeşim içelim güzelleşelim 😛 Şaka maka bu Elif’lerden topluca çekiyoruz sanırım biz günlükçüler. Benimde Elif adında cici mi cici, güzel mi güzel bir sevgilim vardı ama kötü bir şekilde zon buldu. Oluyor böyle şeyler hayatta be adamım, gel sen keyfine bak 🙂

Evet kardeşim haklısın galiba içip güzelleşelim :D.Demek ki ELiF’den tek çeken ben değilim :D.Elifzedeler Blog klübü 🙂

sorma bilader geçmiş diyorsun ama unutulmazlarda geçmiştedir… unuttuğumu sandığım birisi meğersem benim hayatımı bütünüyle kaplamış unutmak mı ben kendimi unutmuşum onu düşünmekten…. offf off ne yapmalıyım yardım edebilecek var mı ??

Off off herkes böyleymiş.Burdan bi içelim güzelleşelim daha çıkar.içelim güzelleşelim 3

Bir cevap yazın

*